Medycyna Pracy dla firm. Poznaj ofertę z dostępem do ponad 400 placówek w Polsce. Naszym Klientom doradzamy już od 14 lat.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 292 51 51

Medycyna Pracy dla firm

Medycyna Pracy dla firm

W ramach jednej umowy Twoja firma może kierować na badania do ponad 400 placówek medycznych w Polsce! W naszej ofercie nie obowiązuje rejonizacja – Pracownik sam ustala termin i miejsce badania.

Z jednej strony otrzymasz szerokie spektrum badań: wstępne, okresowe, kontrolne, z drugiej strony łatwy dostęp do świadczeń. Ponadto pomożemy zorganizować udział lekarza Medycyny Pracy w komisji zakładowej BHP. Otrzymasz również wsparcie w kwestiach: działań związanych z prewencją narażeń zawodowych, wizytacjami stanowisk pracy, poradnictwem dotyczącym chorób zawodowych. Nie wątpliwie dużym wsparciem jest wygodny portal Medycyny Pracy, zapewniający:

  • kontrolę nad procesem realizacji badań medycyny pracy,
  • jasne i przejrzyste procedury kierowania Pracowników na badania,
  • pełną bazę pracowników w systemie oraz kompleksową informację na temat umówionych świadczeń.

Medycyna Pracy – dlaczego warto skorzystać?

W czasie trwania umowy Pracownicy mogą być objęci cyklicznymi badaniami profilaktycznymi – programami zdrowotnymi, szkoleniami z pierwszej pomocy, które pozwalają zapobiegać wielu chorobom, wypadkom lub znacznie skrócić czas ich leczenia. To wszystko składa się na wyjątkowy wygodny dostęp do świadczeń.
Medycyna Praca świadczona jest w komfortowych placówkach. Wizyty odbywają się w umówionych wcześniej terminach, dlatego zaangażowanie czasowe pracowników jest ograniczone do minimum. Z drugiej strony Pracownik może precyzyjnie zaplanować swoją wizytę lekarską z dużym wyprzedzeniem. Ponadto wiele placówek jest czynnych także w godzinach popołudniowych i wieczornych.
Zamawiam ofertę Medycyny Pracy

medicoo

Jako medicoo.pl tworzymy grupę specjalistów związaną z opieką medyczną dla firm. Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie. Naszym Klientom doradzamy na etapie wyboru zakresu opieki, podczas załatwiania formalności oraz podczas wdrożenia wybranego rozwiązania. Chętnie spotkamy się z Twoimi pracownikami, aby wytłumaczyć niezaprzeczalne korzyści opieki medycznej i wygodne sposoby umawiania wizyt w przychodniach.

Oferta Medycyny Pracy dla firm


Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zamawiam oferty


Zakres

Ustalimy z Tobą jakiej opieki medycznej oczekujesz


Oferta

Ofertę otrzymasz nawet w 15 minut

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? To proste!

0
Podpisujesz tylko jedną umowę na świadczenia Medycyny Pracy
0
Pracownicy sami decydują, w której placówce będą realizować badania
0
Formalności załatwimy wygodnie dla Ciebie nawet w 1 dzień
Zamawiam ofertę Medycyny Pracy